Ballina / Lajme / Kosovë / Kush e sulmoi bashkëshorten e Blerand Stavilecit? (Video)

Kush e sulmoi bashkëshorten e Blerand Stavilecit? (Video)

Persona të panjohur e kanë sulmuar sot bashkëshorten e Blerand Stavilecit, Vitoren.

 Sipas mjekëve, asaj i është thyer hunda, dhe ka edhe lëndime të tjera në fytyrë.

Derisa policia nuk ka dhënë detaje për autorët, Partia demokratike e Kosovës, ku Stavileci është anëtar kryesie, e ka akuzuar lëvizjen Vetëvendosje se qëndron prapa sulmit.

Ndërkohë, rreth këtij rasti kanë reaguar edhe presidenti i vendit, kryeministri, përfaqësues të ndryshëm politikë, shoqëria civile, dhe jo vetëm.

/Telegrafi/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Takim në Qipro i rrjetit të përfaqësuesve shkencor të shteteve të ndryshme të BE-së, pjesëmarës edhe Doc. Dr. Festim Halili

Në Limassol të Qipros është mbajtur takimi i rrjetit të përfaqësuesve shkencor të shteteve të …