Ballina / Show Bizz / Kush është mashkulli që e ndan shtratin me Anelen?
Loading...

Kush është mashkulli që e ndan shtratin me Anelen?

Të gjithë e njohin Antonela Xhikën, këngëtaren bukuroshe që i ngrit temperaturat me foto të nxehta, të cilat nuk kanë munguar aspak këtë verë.

Mediat i kanë dhënë epitetin “seks bombë”, e madje e kanë krahasuar edhe me Kim Kardashian, duke thënë se ajo i bënë konkurrencë të denjë asaj, sa i përket aseteve trupore.

Por, cila është jeta private e saj? është singel, a me najkon? Me kë e ndan shtratin njëra ndër femra më të nxehtë shqiptare? Të gjitha këto mbesin pyetje pa përgjigje, pasi Anela vazhdon të jetë shumë e rezervuar në këtë aspekt dhe thuajse në të gjitha fotot shfaqet e vetme.

Por, megjithatë ka zëra se një mashkull i njohur e i sukseshëm është në jetën e saj.

Deri sa të zbulohet fatlumi, ja ku janë fotot e reja të saj.

Mbahuni!

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...