Ballina / Show Bizz / Muzike / Kush eshte reperi qe perdore armet me mire se Policia e Kosoves!
Loading...

Kush eshte reperi qe perdore armet me mire se Policia e Kosoves!

Kush eshte reperi qe perdore armet me mire se Policia e Kosoves???

Njifet nga dissi qe e kishte bere kunder Unikkatilit ne vitin 2003 pastaj vazhdoji kulmin e karrieres ne reality show-in “Shpija e Kosoves” si dhe hitin qe e realizoi me video klip aty mbrenda “QoppSexy” qe theu te gjitha rekordet e asaj kohe.

Ai tani me eshte kryetar i klubit te boxit “Iliria 2” nga Prizreni si dhe njekohsisht eshte i çertifikuar nga kryeinstruktori i SWAT-it Tomer Israeli.

Si dhe trajner për trajnerët e ardhshem me pistoletë dhe arme zjarri ai here pas here poston video ne instagramin e tij ku dhe tregon performanca te jashtezakonshme 100% saktesi si dhe sfidon te gjithe njohesit me te mire per pistolete.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...