Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Kush ja zuri vendin Kallashit?
Loading...

Kush ja zuri vendin Kallashit?

Valltarja Desara Zelija e njohur me nofkën  “Sirena”, pas largimit të Kallasit nga Kosova tashmë u bë emër i njohur i mediave në Kosovë dhe më gjërë.

Si femër e guximshme, Sirena po arrin që të zër vend në zemrat e meshkujve.

Sirena është një femër mjaft seksi dhe së fundmi ajo është duke u përfolur nga të gjitha mediat për përmasat e trupit të saj dhe vallëzim.

Ajo është mjat aktive edhe në rrjete sociale dhe ka postuar fotografi “ hot” duke i reklamuar të pasmet bombastike për fansat e saj.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...