Ballina / Show Bizz / Kush Janë Balerinat Nga E Gjithë Bota Që Po E Shprendajn Këngën E Alores-It
Loading...

Kush Janë Balerinat Nga E Gjithë Bota Që Po E Shprendajn Këngën E Alores-It

Këngëtari i ri po shumë i suksesëshem shqiptar Orges Qato apo i njohur ndryshe me emrin artistik si Alores dita dites po deperto fuqishëm në tregun muzikore shqiptar. Ajo qfarë të gjithë i ka befasuar është fakti që balerina të famshme në rrjetet socjale nga e gjithë bota kan zgjedhur pikerisht kenget e Alores për ti përformuar. A është kjo një staregji marketingu nga këngëtari apo realishte fama ti po tejkalo kufit shqiptar ende nuk dihet por një gjë është e sigurt këngëtaret shqiptar po pshtojn Boten

https://www.facebook.com/orgesgreta.Mali?fref=ts

https://www.facebook.com/orgesgreta.Mali?fref=ts

https://www.facebook.com/orgesgreta.Mali?fref=ts

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...