Ballina / Lajme / Kosovë / Kush po mundohet ta përkul Sami Lushtakun?
Loading...

Kush po mundohet ta përkul Sami Lushtakun?

Sami Lushtakut kryetar  Komunes në Skenderaj, kishte deklaruar se do të hiqte dorë nga rikandidimi për Kryetar të Komunes së Skenderaj, si duket  ai është penduar për atë deklarim .

Lushtaku mund të hy në garë në zgjedhjet që do të vijn. Ndërsa tashmë kan filluar konfliktet në mes kandidatëve potencial për kryetar komune mes Sami Lushtakut dhe kusheririt të tij Nuredin Lushtakut.

Nga kjo situatë e krijuar ka reaguar vajza e Sami Lushtakut në murin e saj në facebook.

“Po më vjen keq për ata që nuk i janë gëzuar lirimit të babait tim e me keq po më vjen që kjo ka ndodh si pasojë e dëshirave përsonale. E pos asaj po tregohen njerëz të ligë e po mundohen ta përulin duke e bërë atë që e bëjnë më së miri njerëzit pa karakter, duke e prekur në familje. Qytetarët e Skenderajit më së miri e din se kush është Sami Lushtaku e këtë e vërtetuan shumë herë.
Andaj mos u mundoni ta ngritni vetveten duke u mundu ta dëmtoni dikë tjetër” ka shkruar ajo. /MegaPress/

 

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …