Ballina / Show Bizz / Ky është fansi i flaktë i këngëtarit Sinan Hajdini (Video)
Loading...

Ky është fansi i flaktë i këngëtarit Sinan Hajdini (Video)

Sinan Hajdini është bërë mjaftë i njohur e i dashur, ai tashmë është një nga emrat e rinjë më premtues në skenën e muzikës, e këtë po e dëshmon edhe interesimi i publikut për të.

Talenti, zëri dhe këngët e bukura, po e bëjnë këngëtarin e ri përherë e më të pranishëm.

Hajdini po cilësohet si një nga këngëtarët më të ndjeshëm e më emocional, e këtë e dëshmon edhe në projektin e tij të fundit, këngën me titull “Merri krejt”.

Melodia e kësaj këngë është krijuar nga Egzon Bajraliu, teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu, ndërkaq videoklipi ëshgë punuar nga “Magic Pictures” dhe i përshtatet sezonit në të cilin ndodhemi.

“Merri krejt” nuk po dëgjohet vetëm nga të rriturit, por edhe nga fëmijët. Sinan Hajdini e ka edhe një fans të vogël që i’a di përmendësh këngën e fundit, e që i’a këndon me shumë dashuri.

Këngëtari fansin e tij e quan “llokum”.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …