Ballina / World / Sports / Ky është momenti i Benzemas
Loading...

Ky është momenti i Benzemas

Me golin ​e shënuar kundër Barcelonës në Estadio Santiago Bernabeu, Karim Benzema tregoi se ky është një moment i shkëlqyer për të.

Cristiano Ronaldo u pezullua edhe me katër ndeshje të mbetura dhe francezi ka një mundësi reale për të treguar rëndësinë e tij tek Real Madridit. Sot titulli i LaLigës starton për Realin në EstadioRiazor, përcjell Albeu.com

Real Madrid e vlerëson aparencën e francezit dhe është gati ti ofrojë rinovimin e kontratës francezit në ditët e funit të muajit. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …

Loading...