Ballina / Lajme / Kosovë / Ky është një nga viktimat e aksidentit në bjeshkët e Deçanit (Foto)
Loading...

Ky është një nga viktimat e aksidentit në bjeshkët e Deçanit (Foto)

Dy persona kanë vdekur dhe tre të tjerë janë të lënduar rëndë si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur në orët e mbrëmjes në bjeshkët e Deçanit.

Gëzim Nitaj, 43 vjeç është një nga viktimat që pësoi nga rrotullimi në humnerë i makinës, raporton topiliriaradio.

Jetën humbi në spitalin e Pejës edhe vajza e tij 16 vjeçare.

/GazetaExpress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...