Ballina / Lajme / Kosovë / LAA-ja thërret konferencë për media pas Seancës së sotme
Loading...

LAA-ja thërret konferencë për media pas Seancës së sotme

LAA-ja ka ftuar për sot një konferencë për media në lidhje me seancën e sotme konstitutive të Kuvendit të Kosovës.

Sipas njoftimit zyrtar për media, konferenca do të mbahet në orën 15:00, derisa aty do të flasë kryetari i Grupit Parlamentar, LAA Avdullah Hoti.

/KOHAnet/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...