Ballina / Show Bizz / Muzike / Labinot Rexha ka zgjedh diqka ndryshe nga tjerë (Video)
Loading...

Labinot Rexha ka zgjedh diqka ndryshe nga tjerë (Video)

Labinot Rexha vazhdon te jet këngetari me i kerkuar për ahengje tona

Duke pir kafe me labinotin e vrejta telefoni i tij nuk ndalet, kerkesa jan te shumta për mbremje dhe dasma ,posaqerisht ato nga lugina.

Labinoti keto dit ka lansuar disa video me shum këngetar te njohur dhe jo te njohur, aji thot se kam zgjedhur artistet qka din te këndonj dhe qdo gjë është live,

Nese nuk din te kendosh nuk del mir, sespe nga studio qka del është 70% artificial, prandaj kam zgjedh live duke falenderuar edhe orkestren TiranaBand me udheheqjen e saj Sajmiri .

Deri ne fund te viti do dalin mbi 30 kënge qe kemi gjiruar me producionin TvPrizrenin besoj se do ju pelqej, sespe ne kemi munduar qe te sjellim vleren jo anti vleren.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …