Ballina / Show Bizz / Muzike / Labinot Rexha me i kerkuari ne dasma dhe mbremje !
Loading...

Labinot Rexha me i kerkuari ne dasma dhe mbremje !

Kengetari Labinot Rexha ishte kete ver njeri nder kengetar me te kerkuar per dasma dhe mbremje.

Pse Labinot Rexha koht e fundit nuk kishe koh per vete ai ka vendosur qe ciftet shqiptare ti gezonte me muziken e ti , Ai tani mirret me disa projekte te cila ka vendosur te perkushtohet tani max per arsyje se la pak anash fansat beqar.

Deri sa ne ato momente mora interevisten nga telefoni i tij nuk ndalet nga kerkesat e shumta per darsmat e ti dhe per mbramjet speciale te ti edhe per vitin 2018

Tani ai pergadit nje balad ku se shpejti do hidhet ne treg./MegaPress/

Dita me e bukur e jetes se nje vajze ka brenda edhe dhimbjen me te madhe qe do te mare me vete,ndarjen nga familja e saj.Perditshemeria zakonet,perqafimet, dashuria e nenes ,babait motres,vellait do mbeten aty ne shtepine e vajzerise me kujtimet me te bukura qe lihen pas per te filluar nje jete te re. ..Lum kush ka dashurine e familjes si shembull per te dhene kudo shkon..Lum kush nxjerr vajza te mira nga shtepia e lum ata qe presin nuse te edukuara me ndjenjen e respektit e dashurise..Labinot Rexha &MachiatoBand +41762290417 për kanagjegje lajrmohuni ne kete numer

Posted by Labinot Rexha on Freitag, 8. September 2017

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …