Ballina / Show Bizz / Muzike / Labinot Rexha nuk ka të ndalur, lanson këngën e tij më të re (Video)!
Loading...

Labinot Rexha nuk ka të ndalur, lanson këngën e tij më të re (Video)!

Këngëtari Rahovecas nuk ka të ndalur së publikuari këngët e tij, është ndër këngëtarët më aktiv në tregun e muzikës në trojet shqipëtare, një këngëtar që njihet për zërin e tij si dhe bashkpunime të shumta.

Së fundmi këngëtari i njohur Labinot Rexha, ka publikuar këngën e tij më të re, bëhet fjalë për një baladë kushtuar gurbetit të titulluar ‘’Kjo buka e kurbetit”.

Karakteristik e këngës së fundit nga LABI është edhe spoti që kohë pas kohe përcillet me fragmente nga ikja e popullatës nga Kosova për shtetet e perëndimit që para disa viteve ishte mjaftë e theksuar tek ne Kosovarët.

Për më shumë ndiqeni videon këtu.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …