Ballina / Show Bizz / Lansohet projekti me shumë figura publike
Loading...

Lansohet projekti me shumë figura publike

Sot është shënuar dita ndërkombëtare e epilepsis. Krahas aktiviteteve të mbajtuara për të shënuar këtë ditë, JoyMedia ka lansuar një klip sensibilizues ku marrin pjesë shumë fytyra publike.

Kiki Rrahmani njëkohësisht edhe ideatorja e projektit në intervistat për shumë media ka treguar detaje për realizimin e një projekti me një temë kaq të ndjeshme. Përveq fytyrave publike hapja e klipit bëhet nga një aktore që rrëfen një histori të vërtetë të një pacienti epileptik.

Kërkojme të shperndani sa më shumë videon me #jetaështëebukurjetoje në mënyrë që të gjithë ta marin mesazhin.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...