Ballina / Show Bizz / Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)
Loading...

Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Laura Nezha është bukuroshja e cila ka kohë që ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se e bukura do të jetë e pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike.

Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të saj. Kënga e fundit nga Laura Nezha mbane titullin -Je dashuri- këngë kjo që menjëher pas lansimit është shëndrruar në Hit ,ku për një kohë shumë të shkurtër ka kapur shifra marramendëse klikimesh.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …