Ballina / Show Bizz / Muzike / Ledi Vokshi me Ziggy dhe striptizerk të 50 cent
Loading...

Ledi Vokshi me Ziggy dhe striptizerk të 50 cent

Ajo ka thyer tabu pasi është e guximshme dhe mjaft atraktive, por këtë herë bashkëpunimi i saj është i përmasave botërore. E kemi fjalën për këngëtaren shqiptare që jeton në Amerikë, Ledi Vokshi ku sapo ka ardhur me një duet me artistin e njohur kolumbian Christian Martinez. Kënga mban titullin “Ziggy” dhe një artiste shqiptare si Ledi për herë të parë përdor striptizerka në klip, madje ato janë të njëjtat që ka përdorur edhe reperi i famshëm 50 Cent. Klipi është në kanalin e njohur Vevo pasi këngëtarja ka marrëveshje me ta.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …