Ballina / Show Bizz / Lena Dautaj sjell projektin“Ske dit”, mirëpritet shumë mirë
Loading...

Lena Dautaj sjell projektin“Ske dit”, mirëpritet shumë mirë

Është projekti i saj i dytë por po ecën me hapa të sigurt në tregum muzikor. Këngëtarja Lena Dautaj sapo ka sjellë ditë më parë një super këngë me një klip mjaft të bukur që mban titullin “Ske dit”dhe shihet që ka nisur të pëlqehet dhe të kthehet në një hit i këtyre ditëve. Këngëtarja e re dhe plot stil jo vetëm duket bukur por dallohet edhe për zërin mjaft interesant në këtë këngë moderne punuar nga nga “Massive Production” nga Granit Gashi dhe Gëzim Lazri, e klipi punuar nga XL Films. Mjafton që ta klikoni në Youtube këtë këngë vetëm një herë e më pas do ta dëgjoni shpesh herë.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...