Ballina / Lajme / Kosovë / Limaj : Nisma është një koncept që jep zgjedhje për mundësi
Loading...

Limaj : Nisma është një koncept që jep zgjedhje për mundësi

Deputeti i Nisma për Kosovën z. Fatmir Limaj, në përfundim të fushatës zgjedhore, përmes një video i ka falenderuar të gjithë antarët e NISME-s, për durimin dhe përkushtimin e punës gjatë kësaj fushate zgjedhore.

Ndërsa z. Limaj beson se është derguar mesazhi tek të gjithë, se program i tyre është ai i cili ju siguron të ardhmen, ju flet për ndertimin e zhvillimin. Është një koncept që jep zgjedhje për mundësi.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...