Ballina / Show Bizz / Liridona gati për ta pushtuar tregun muzikor shqiptar (Video)
Loading...

Liridona gati për ta pushtuar tregun muzikor shqiptar (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re po që premton shumë në industrinë e muzikës është Liridona Kadrija apo i njohur ndryshe me emrin artistik . Liridona Kadrija ylli i ri në skenën tonë muzikore . 18 vjeqarja me prejardhje nga kosova e lindur dhe e rritur në Gjermani këtë verë do të lanson projektin e par në tregun e muzikes shqiptare , Një vajz shumë e talentuar e cila pritet të sjell një frym më ndryshe në tregun muzikor . Në zhandrrin hip hop rmb. Ajo ka vendosur që në projektin e parë të punoj me tekst shkruesin dhe producentin nga gjilani Gentrit Shala (Genti) Vetë Genti për ne tha që tek liridona ka parë një talent që i ka munguar skenës sonë Dhe se emri saj do të mbahet në mend.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...