Ballina / Show Bizz / Liro sot debuton me këngën e re nën menaxhimin e Keepman
Loading...

Liro sot debuton me këngën e re nën menaxhimin e Keepman

Artisti i ri dhe shumë i talentuar Liro sot lansom projektin me të ri.

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip dhe pritet të ketë mjafte suksese me vetë fakti që Liro tashme është nën menaxhimim e artistit të njohur Keepman .

Sot në orën 18:00 pas publikimit do shfaqën edhe bashkëpuntoret e tjerë në ketë mega projekt.

Kujtojmë që Liro po korr shumë suksese në tregun Gjerman dhe një sukses i tillë pritet edhe në tregun shqiptar

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...