Ballina / Sport / Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos
Loading...

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

Klubi anglez ka reaguar zyrtarisht për të ardhmen e Philippe Coutinhos.

Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield.

Kështu të paktën thuhet në komunikatën zyrtare të klubit që insiston se ylli ekipit nuk do të shitet assesi, transmeton KosovaPress.

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...