Ballina / Uncategorized / LORENA Është emri i artistes që po shkakto “termet” në industrin muzikore shqiptare ( Foto-Video)
Loading...

LORENA Është emri i artistes që po shkakto “termet” në industrin muzikore shqiptare ( Foto-Video)

E bukur dhe shumë e talentuar Lorena është artistja e re që po shkakto “Termet” në industrin muzikore shqiptare. Fal zerit brilant që posedo Lorena ka tërhequr vëmendjen e publikut që me daljen e par publike. Kënga e re nga Lorena mban titullin “Syni” dhe përcjellet nga një videoklip cilsor. Përndryshe Lorena tani është në menagjimin e Loni production dhe shumë shpejt pritet te lansohet Hiti i radhes nën vulen e manangjemtit te ri.

https://www.youtube.com/watch?v=MCz6a_XUJNk&fbclid=IwAR08ng3dH8pXfXIPrV3a4HV2NTjdnZDHhpoVMtxbMA9gOVwMimYbITHmBhM

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …