Ballina / Lajme / Kosovë / Loxha Do Të Krenohet Me Aldisën!
Loading...

Loxha Do Të Krenohet Me Aldisën!

Aldisa Morina vjen nga Loxha dhe është kandidate për zgjedhjet komunale në Pejë.

Kjo e fundit kandidon nga radhët e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës (AAK).

Aldisa është një zë i fuqishëm i femrës për Pejen e cila për me dhënë kontributin e saj, domosdo kërkon edhe përkrahjen e qytetarëve në zgjedhjet e 22 tetorit.

Ajo madje se fundi këtë e ka bërë edhe përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook.

Aldisa është kandidate e AAK-së dhe në zgjedhjet lokale garon me numrin 18.

Postimi i Aldisës në Facebook

Në zgjedhjet e 22 tetorit do më gjeni në listën e AAK-së, për asamblenë komunale në Pejë.

Mundësi të reja, energji pozitive, ndryshime të kohës të cilat janë të nevojshme. 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …