Ballina / Show Bizz / Luan Kryeziu mer mirënjohje në Festivalin ndërkombëtar të Filmit – FERFILM
Loading...

Luan Kryeziu mer mirënjohje në Festivalin ndërkombëtar të Filmit – FERFILM

Filmi “ Heroi” i metrazhit të gjatë me regjisor Luan Kryeziu ka hapur Festivalin ndërkombëtar të Filmit – FERFILM i cilë është duke u mbajtur në Ferizaj. Ndërsa regjisorit Kryeziu ju nda “Mirnjohje për kontributin e dhënë në arenen ndëkombëtare në lëminë e kinematografisë”.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...