Ballina / Show Bizz / Muzike / Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)
Loading...

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit.

Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit.

Në këtë mbrëmje nuk kanë munguar shumë figura publike, të cilët kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre.

Motra e Marinës, Luana e cila supozohet se tash e një kohë është në lidhej me Krenar Çoçajn, është parë në disa fotografi e shoqëruar nga ky i fundit në disa momente gjatë dasmës.

Dyshja në fjalë në asnjë çast nuk kanë treguar intimitet, mirëpo nuk kanë qenë shumë larg njëri-tjetrit.

Vlen të përmendet se Luana dukej vezulluese në dasmën e motrën veshur me një fustan plot shkëlqim, gjersa edhe Krenari rrëmbente vëmendjen me dukjen e tij serioze me kostumin e zi. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...