Ballina / Show Bizz / Muzike / Luana Vjollca me një tjetër paraqitje të jashtëzakonshme shfaq anën atraktive të saj (Foto)
Loading...

Luana Vjollca me një tjetër paraqitje të jashtëzakonshme shfaq anën atraktive të saj (Foto)

Prezantuesja atraktive shqiptare, Luana Vjollca, edhe një herë ka rrëmbyer vëmendjen.

Autorja dhe prezantuesja e emisionit “Shiko kush LUAN”, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen e mediave.

Foto: Instagram.com/LuanaVjollca

Bukuroshja është shfaqur në një fustan ngjyrë hiri të punuar nga disenjatorja kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova.

Foto: Instagram.com/LuanaVjollca

Fustani i hapur në pjesën e gjoksit e shfaqë Luanën tejet seksi, teksa linjat trupore të saj nuk ka nevojë që të përshkruhen.

Foto: Instagram.com/LuanaVjollca

Luana me këtë paraqitje ka tërhequr komente të shumta në rrjetet sociale nga adhuruesit e saj.

Ajo është prej bukurosheve më të ndjekura shqiptare në internet.

Foto: Instagram.com/LuanaVjollca

Ndryshe, prej kohësh besohet se ajo ka një raport të afërt me biznesmenin kosovar, Krenar Çoçaj. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...