Ballina / Show Bizz / Lumni Aliu vjen me ‘Sabr’, këngë verore që i kushtohet dashurisë (Video)
Loading...

Lumni Aliu vjen me ‘Sabr’, këngë verore që i kushtohet dashurisë (Video)

Ylli i ri i muzikës, Lumni Aliu ka ardhur me projektin më të ri të titulluar ‘Sabr’, një këngë mjaft ritmike dhe me tematikë dashurie, ku këngëtari kosovar që jeton në Zvicër e ka publikuar pak ditë më parë por edhe është pëlqyer shumë nga publiku. Në këtë këngë Lumni i këndon dashurisë dhe me një tekst fantastik. Për të dëgjuar më shumë këngën mjafton të klikohet linku në vazhdim:https://www.youtube.com/watch?v=X_tZgtMw4fg

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...