Ballina / Lajme / Kosovë / LVV-e, LDK dhe Alternativa kerkojnë seancë jashtzakonshme
Loading...

LVV-e, LDK dhe Alternativa kerkojnë seancë jashtzakonshme

Sipas një komunikate për media, sot do të mblidhet kryesia e Kuvendit, ndërsa LVV-e, LDK dhe Alternativa kerkojnë seancë jashtzakonshme. Seanca do të mbahet në ora 10:00.

Thirrjen e kësaj seance nga LDK dhe LVV e arsyetojnë për shkak të mungesës së debatit në seancën e 9 shtatorit, lidhur me programet programore të qeverisë së Kosovës 2017-2021.

/MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...