Ballina / Lajme / Kosovë / LVV keqmenaxhoi buxhetin për katër vite radhazi në Prishtinë
Loading...

LVV keqmenaxhoi buxhetin për katër vite radhazi në Prishtinë

Ish-asamblisti i LDK-së në Prishtinë, Flamur Shala, në një komunikatë të lëshuar për media i ka kritikuar LVV-se, për dështimin e tyre.

Ndërsa ai i fajson kryetarin dhe nënkryetarin e Prishtinës për keqmenaxhim të buxhetit dhe këto nuk i mbulon as një justifikim.” Edhe pse jemi kundërshtar politik nuk e kam pritur këtë dështim aq të madh të tyre thuhet në komunikatë”

/Megapress/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …