Ballina / Show Bizz / Majk shfaqet për herë të parë me Roanin (Foto)
Loading...

Majk shfaqet për herë të parë me Roanin (Foto)

Reperi i njohur Majk muajin e kaluar është bërë baba për herë të parë.

 Ish-e dashura e tij Majlinda Zeka solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Roan.Ndonëse është shumë i angazhuar në muzikë, Majk po ia arrin që të jetë edhe një baba i shkëlqyer dhe i përkushtuar ndaj djalit.

Këtë gjë e vërtetojnë edhe disa fotografi të hedhura së fundmi në Instagram nga reperi, ku shfaqet mjaft i buzëqeshur teksa mban në krah Roanin.

Këto janë fotografitë e para të tij me të birin në rrjetet sociale. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...