Ballina / Show Bizz / Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi
Loading...

Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi

Me zërin e ti melankolik ka bërë mira fansa për vete që me prezantimin e par. Xhemail Murtishi është këngëtari shqiptar që qdo këngë e shëndrron në hit. Një ndër këngët që të bë për vete që në ndegjimin e par është kënga “Mall per Nenen” këngë kjo që vjen në bashkpunim me Arben Ajdinin. Kjo këngë ka një tekst shumë të veqant dhe pikerisht ky tekstë bë të mundur që kjo këngë të perciellë emocion në qdo tingull.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …