Ballina / Uncategorized / “Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku
Loading...

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku me videoklip Kujtojmë që kjo këngë është me tekstin nga vetë artisti ndërsa me videoklip nga produksioni ‘Sekuence’. Kënga është duke u pëlqyer nga publiku, artisti Zogaj ka edhe projekte të tjera muzikore të cilat i ka realizuar së fundmi dhe që kanë pasur shumë sukses

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=9kzjMybHZEk&feature=emb_title

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …