Ballina / Show Bizz / ‘Mamaye’ Kënga Që Bëri Revulucion Në Industrin Muzikore Shqiptare (Video)
Loading...

‘Mamaye’ Kënga Që Bëri Revulucion Në Industrin Muzikore Shqiptare (Video)

Ka kaluar vetëm një muaj nga publikimi i klipit të fundit ‘ Bonnie & Clyde’ mirpo Alores nuk ka të ndalur. Pas super suksesit të dy klipeve të fundit përfshirë këtu edhe bashkëpunimin me Çiljetën, Alores sonte ka lansuar projektin e ri të titullur ‘ Mamaye’. A është ky klip vazhdim i historisë së papërfunduar nga klipi më i fundit ku Aloresin a arrestojm policia, atëher sigurisht duhet ta klikoni dhe ta shikoni klipim e jashtzakonshem dhe shumë profesional që këtë herë Alores sjell për fansat e tij.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...