Ballina / Sport / Manchester United blen një futbollist të ri
Loading...

Manchester United blen një futbollist të ri

Arnau Puigmal, në Instagram ka njoftuar se është njëri nga lojtarët e rinj të Manchester United.

“ Jam shumë i lumtur dhe krenar për të ju njoftuar se unë jam një lojtar i ri i Manchester United, ku ëndrra ime u bë e vërtetë”

/MegaPress/

 

 

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …