Ballina / Sport / Marecelino pëson aksident
Loading...

Marecelino pëson aksident

Sipas një komunikate drejtuar mediave, kuptohet se Marcelino, trajneri i Valencias ka pësuar aksident. Gjatë rrugës për në Austri, një derr i egër e ka goditur veturen e tij duke i shkaktuar lëndime.

Ekipet mjekësore kan arritur në vendngjarje dhe i kan dhënë mjekimin e duhur. Ndërsa Marcelino ka vazhduar rrugen për t`i festuar Krishtlindjet së bashku me familjen e tij.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …