Ballina / Show Bizz / Muzike / Margaritari i muzikës shqipe Hekuran Krasniqi me intepretim brilant (Video)
Loading...

Margaritari i muzikës shqipe Hekuran Krasniqi me intepretim brilant (Video)

‘Kur nata Korcën e mbulon’’, ‘’Më mirë me ty e fukara’’, ‘’E dehur jam’’ quhen disa hite të pavdekshme që i rezistuan kohës.
E me një intepretim brilant live kanë ardhur këto hite nga Hekuran Krasniqi dhe Cengiz Beyoglu derisa po udhëtonin për qytetin bregdetar të Ulqinit.
Se sa mirë i interpretojnë dëgjojeni edhe ju vetë!

https://www.youtube.com/watch?v=FCa6EgkgfWo

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …