Ballina / Sport / Mark Uth shenon gola spektakulore kundër Bayer Mynih-ut
Loading...

Mark Uth shenon gola spektakulore kundër Bayer Mynih-ut

Hoffenheim mund Bayern Mynihun me rezultat 2:0. Në minute 27` topi del jasht fushes ndërsa Umut Tohumço, i cili mblitdhte topa, ja pason topin Kramarçit.

Kramarçi ja pason topinMark  Uth, ku shenon golin e parë të avantazhit. Në minutin e 51` Uth arrin të shenoi edhe golin e dytë edhe përkundër përpjekjeve të Martinezit për ta kapur topin.

/MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...