Ballina / Show Bizz / Martohet këngëtari Durim Jetishi
Loading...

Martohet këngëtari Durim Jetishi

Edhe këngëtari Durim Jetishi i ka dhënë fund beqarisë. Ne mësojmë se dasmën artisti e ka bërë në një super ambient dhe atmosferë në Gjakovë ku kanë kënduar Shkëlzen Jetishi dhe Korabi por edhe vetë dhëndri. Durimi është martuar me vajzën e dëshmorit Deme Shala nga Glogjani. Ne ju urojmë jetë të lumtur!.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...