Ballina / Fun / Deshtime / Mashtronte se kishte probleme fizike, zbulohet pasi përfshihet në një zënkë (Video)
Loading...

Mashtronte se kishte probleme fizike, zbulohet pasi përfshihet në një zënkë (Video)

Dainius Navardauskas ka qenë në një park të Cambridgeshire të Anglisë, kur ka nisur një zënke mes një grupi dhe një adoleshenteje.

Derisa kjo e fundit ishte shumë e ashpër, një grua që mashtronte se kishte probleme fizike, është ngritur nga makina për të lëvizur dhe e ka rrëzuar në shatërvan, transmeton Telegrafi.

“Në makinë ishte shenja që tregon se aftësitë fizike të saj janë të dobëta, por me atë që pashë, tregonte krejt të kundërtën”, ka thënë Navardauskas.

Meqenëse të gjithë të përfshirët në rast ishin të dehur, janë mbledhur afro dymijë peticione, që të ndalohet konsumi i alkoolit nëpër parqe dhe hapësira tjera pushimi. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Ministria e Kulturës anulon ,,Konkursin e Brendshëm” të cilësuar si të jashtëligjshëm nga artistët

Në një njoftim zyrtar në web faqen e MKRS-së është bërë publike anulimi i konkursit …