Ballina / Uncategorized / Maskë për fytyrë
Loading...

Maskë për fytyrë

Kjo maskë aplikohet për fytyrë me akne, por  mund të aplikohet edhe për fytyrë të yndyrshme.

1 të vardhë të ves

1 lugë gjelle mjaltë

2 lugë gjelle limon

Masa bashkohet në një enë dhe aplikohet në fytyrë të lagur. Maska duhet të qëndroi 15-20 min në fytyrë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …