Ballina / Hair / Maskë për flokë me banane dhe vaj ulliri
Loading...

Maskë për flokë me banane dhe vaj ulliri

Mereni një banane vendoseni në një enë dhe shtrydheni me një pirun. Shtojani tri lugë mjaltë dhe përzieni deri sa të bashkohet masa. Aplikojeni në flokë dhe mbajeni 30 minuta.

Kjo maskë përdoret dy herë në javë. Pas një muaji ju do të shihni se flokët tuaja jan më të shëndosha dhe me shkelqim.

/MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Maskë për flokë me mjaltë dhe vaj ulliri

Flokët duhet të trajtohen me shumë kujdesë. Jo të gjitha maskat kan të njejtin efekt. …