Ballina / Hair / Maskë për flokë të yndyrshme
Loading...

Maskë për flokë të yndyrshme

Flokët e yndyrshme na bezdisin gjatë gjithë kohes. Madje edhe duhet të lahen deri në dy herë në ditë. Nga kjo gjendje shpejt irritohemi edhe nga vetja jon.

Përbërsit

1 gotë e ujit kos

1 luge sode

1 lugë limon

Maska aplikohet në flokë të lagura dhe mbahet 30 minuta.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Maskë për flokë me banane dhe vaj ulliri

Mereni një banane vendoseni në një enë dhe shtrydheni me një pirun. Shtojani tri lugë …