Ballina / Uncategorized / Maskë për fytyrë pa akne
Loading...

Maskë për fytyrë pa akne

Mereni të bardhët e ves dhe shtoni dy luhë gjelle kos. Të dy përbërsit duhet të përzihen mirë. Masken shpërndajeni lehtas në fytyrë dhe lejeni të qëndroi 15 – 20 minuta.

Fytyren shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe mos vendosni krem 30 minuta. Sepse krema i mbush poret me yndyrë.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

AGON nuk ka të ndalur godet me “Për ty”

Skena muzikore njeh një listë të tërë emrash, këngëtarësh tashmë të afirmuar në industrinë e …

Loading...