Ballina / Show Bizz / Mbi 3 mijë shqiptarë argëtohen me yjet, ja kush i mblodhi në Amerikë!
Loading...

Mbi 3 mijë shqiptarë argëtohen me yjet, ja kush i mblodhi në Amerikë!

Ashtu sic ishte thënë disa nga artistët më të mirë të skenës shqiptare kanë qenë të ftuar në 3 Mega mbrëmje mbajtur në Amerikë nga kompania Elite Events në ndërrimin e viteve dhe natëne parë të Vitit të Ri 2018. Ne mësojmë se kanë marrë pjesë më shumë se 3 mijë shqiptarë ku janë kënaqur në këto super mbrëmje me artistët më in si: Sinan Hoxha, Meda, Nikoll Nikprelaj, Artjola Toska, Nazife Bunjaku, Vida Kunora, Mariola Kacani dhe Blerim Marshiqi. Gjithmonë nën drejtimin e Agim Mujës dhe Benny Hoxhës, dhe kompanisë së tyre në këto mbrëmje festive jo vetëm ftohen yjet e estradës por publiku del super i kënaqur.

  

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...