Ballina / Show Bizz / “Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)
Loading...

“Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”.  Dyshja për Telegrafin kanë zbuluar se kënga e re do të jetë baladë ritmike, e cila trajton temën e dashurisë.Kënga është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...