Ballina / Show Bizz / Megaprojekti i Qeyson për nderë të 105 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë
Loading...

Megaprojekti i Qeyson për nderë të 105 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë

Reperi i njohur Qeyson i cili deri më sot ka realizuar shumë projekte si në shqip ashtu edhe në gjermanisht, këtë herë ka dashur të surprizojë mbështetësit e tij (fansat) me një megaprojekt që ka të bëj me rastin e 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë. Ai me origjinë është nga Prishtina por jeton dhe vepron në Gjermani, vend ku e realizon dhe karierën e tij muzikore.

Për të dëgjuar këtë megahit, mund të klikoni në vazhdim:

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...