Ballina / Show Bizz / Muzike / Melinda Ademi vjen tërheqëse në imazhet e reja
Loading...

Melinda Ademi vjen tërheqëse në imazhet e reja

Derisa po shijon projektin e saj të fundit, Melinda Ademi po vazhdon të jetë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Reperja numëron mbi 800 mijë ndjekës në Instagram, për të cilët sjellë fotografi nga më të ndryshmet, ku natyrisht se në plan të parë ka figurën trupore.

E tillë shfaqet edhe në fotosesionin që ka realizuar së fundmi, teksa vjen mjaft e veçantë.

“Koha e verës”, ka shkruar ajo në llogarinë personale në Instagram, ku ka mbi 868 mijë ndjekës. Ndërkohë, nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e saj, të cilët e përgëzuan për dukjen.

Melinda është duke punuar në këngë të reja që pritet t’i publikojë në ditët në vazhdim.

Ndryshe, “Pika Pika” në platformën YouTube deri më tani ka mbledhur mbi gjashtë milionë shikime. /Zbulimi/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...