Ballina / Show Bizz / Muzike / Mentor Haziri realizon këngen “When I hear your name” me producent irlandez ( Video)
Loading...

Mentor Haziri realizon këngen “When I hear your name” me producent irlandez ( Video)

Mentor Haziri i njohur për muziken pop ka realizuar këngën e tij të radhës në gjuhën angleze, “When I hear your name”. Mentori njihet për performancen e tij në grupin ” Kthjellu”.

Mentor Haziri, që tani bën solo-karrierë dyfishe, në mes të Irlandës dhe Kosovës, ka realizuar këngën e tij e ka realizura me orkestrën e televizionit irlandez RTE.

Kënga është realizuar me “Ventury Studios” të Irlandës, ndërsa  muzika është punuar nga Keith Cullen JJ Daly, i cili ka shkruar  edhe tekstin e kësaj kënge.

 

/MegaPress.AL/

 

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...