Ballina / Show Bizz / Mentori vjen me ‘Surpriza’ për fundvit
Loading...

Mentori vjen me ‘Surpriza’ për fundvit

Këngëtari Mentor Kurtishi ka lansuar këngën e tij ‘Surprizë’, shkruan lajmi.net

Ky projekt nuk ka klip por është pjesë e programeve festive. Teksti i këtij projekti është shkruar nga Ghulo, me muzikë nga Nurteel dhe me orkestrim nga Virusi.

Kënga ka marrë klikime në Youtube dhe po komentohet nga fansat e tij./Lajmi.net/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ESKALATION” Super projekti muzikor nga PADRE (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...