Ballina / Show Bizz / Mentori vjen me ‘Surpriza’ për fundvit
Loading...

Mentori vjen me ‘Surpriza’ për fundvit

Këngëtari Mentor Kurtishi ka lansuar këngën e tij ‘Surprizë’, shkruan lajmi.net

Ky projekt nuk ka klip por është pjesë e programeve festive. Teksti i këtij projekti është shkruar nga Ghulo, me muzikë nga Nurteel dhe me orkestrim nga Virusi.

Kënga ka marrë klikime në Youtube dhe po komentohet nga fansat e tij./Lajmi.net/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …