Ballina / Show Bizz / Mera Zymeri dhuron një super këngë për Pavarësi

Mera Zymeri dhuron një super këngë për Pavarësi

“Për shqiptari” kēshtu quhet kënga më e re ardhur nga artistja Mera Zymeri. Kjo këngë sapo ka dalë dhe pikërisht për këtë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës ku falë interpretimit të saj jo vetëm do të kthehet në një hit por që në orët e para po dëgjohet shumë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Lissus:Shpikni prostituta ne cdo vajze, ndertoni kriminel ne cdo djale!

Lissus Tilka, kantautorja e re,e njohur si aktivistja rebele e te drejtave te grave, shendetsise …